Word er een punt van je puntenrijbewijs afgehaald wanneer je een boete hebt gekregen voor mobiel handbellen?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Telefoon vasthouden want hè hoeft niet eens te bellen is artikel 61a van de rvv. Dus kost een hoop euro's maar geen punt.

Bronnen:
http://www.pa3ajj.nl/Mobilofoon%20en%20por...

De verkeersdelicten die zorgen voor een punt aftrek zijn de volgende: - Algemeen gevaarzettend verkeersgedrag (artikel 5 Wegenverkeerswet); - Dood of toebrengen van (zwaar) lichamelijk letsel (artikel 6 Wegenverkeerswet) - Bumperkleven ofwel onvoldoende afstand houden (artikel 19 RVV); - Overschrijdingen van de maximumsnelheid. Als je op een autosnelweg de maximumsnelheid overschrijdt met meer dan 40 km/uur en op andere wegen met meer dan 30 km/uur; - Andere overtredingen van de verkeersregels als daarbij letsel of schade is ontstaan. Mobiel handbellen valt onder de eerste categorie, dus het antwoord is: ja. Toegevoegd na 10 uur: correctie: valt hier NIET onder, antwoord is dus nee! ;)

Bronnen:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Rijbewijs#Pun...

er gaat geen punt van af

Bronnen:
Eigen ervaring

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100