Wat is sneller: DHL of PostNL?
Ik heb zelf altijd de indruk dat DHL sneller bezorgt dan PostNL, maar ik weet niet of dit slechts mijn gevoel is of ook daadwerkelijk zo is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb zelf altijd de indruk dat DHL sneller bezorgt dan PostNL, maar ik weet niet of dit slechts mijn gevoel is of ook daadwerkelijk zo is.
Ik wil een pakketje verzenden, maar heb thuis geen printer... Ik wil het dus afgeven bij een winkel, kunnen zij het daar dan voor mij regelen?
Ik had zelf Jeans Centre in gedachten.
Om de je autodeuren met dit winterse weer makkelijk open te krijgen zie ik wel eens tips om vaseline te smeren op de rubbers. Nu zie ik nergens deze tip staan voor bijvoorbeeld ruitenwissers. Kan dit wel of is er een reden voor dat het juist onverstandig is?
Ik had vorige week een bestelling gedaan. Dit was vóór de voorspelde Siberische kou. Momenteel heb ik hem nog niet ontvangen en in verband met het weer heb ik daar zeker begrip voor. Worden pakketjes nog bezorgd in de sneeuw? Hoeveel dagen later zou ik het kunnen verwachten op basis van 'nu besteld, is vandaag in huis'?
Vandaag ben ik al passagier meegereden met mijn vriendin die in het bezit is van een voorlopig rijbewijs 20u, zelf heb ik mijn theoretisch rijbewijs. De politie heeft mijn paspoort gevraagd maar verder geen verklaring afgenomen bij mij, kan ik hier ook voor boeten of niet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing