Kan een vliegtuig uit de bocht vliegen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb mijn auto om laten bouwen tot een landbouwvoertuig( 25 km) en laten keuren bij de RDW, maar ik kan nergens een verzekeraar vinden die deze auto'tjes verzekert. Weten jullie misschien een verzekeraar die deze verzekert?
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 1 minuut:
Motor uit, versnellingspook in bv 4 zonder koppeling ingedrukt
Op Schiphol rijden ze voor mijn gevoel ongeveer stapvoets op de platforms en op weg naar de polderbaan gaat het een stuk sneller. Maar hoe hard rijdt een taxiënd vliegtuig echt: 20/50/100 km/uur?
Vroeger stelde Skoda niet veel voor, echter is de laatste jaren veel veranderd. Hoe verhoud de kwaliteit zich ten opzichte van een VW of Audi?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing