Moet je beide meerderjarig zijn om in te checken in een hotel of is een persoon voldoende?

Dus als ene persoon 18 is en de andere 17, akan dat?

Weet jij het antwoord?

/2500

Ja hoor, dat is prima. Wanneer een vader of moeder met zijn zoon of dochter incheckt dan is er ook 1 meerder en 1 minderjarige.

Volgens artikel 1123 en 1124 van het Burgerlijk Wetboek kunnen minderjarigen niet zelfstandigen boeken of effectief logeren in een hotel zonder de schriftelijke toestemming van een ouder of een voogd. Als de minderjarige in de aanwezigheid is van een meerderjarige begeleider, dan kan een minderjarige wel logeren in een hotel.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100