Waar kun je in den bosch/tilburg koffie drinken?
zoals douwe egberts, coffee company, starbucks (gespecialiseerd op koffie)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Uit eten & Bestellen. Vragen over dranken, koken, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
zoals douwe egberts, coffee company, starbucks (gespecialiseerd op koffie)
Een belegde stokbrood of pistoletje met 3 verschillende soorten vleesbeleg, e.v.t. met salade erop.
Hoe kun je die het beste goed houden, nadat je het stokbroodje/pistoletje gebakken hebt in je oven en belegd hebt.
Tips en adviezen zijn van harte welkom.
Gisteren hadden we een pistoletje gegeten, kosten 6 euro per persoon en als je met een heel gezin bent, telt het toch flink op, terwijl je het ook gemakkelijk zelf kunt maken en meenemen.
Toegevoegd na 3 minuten:
zou het wel zo lekker knapperig blijven en niet uitdrogen enzo ?
Toegevoegd na 14 minuten:
Of kun je beter zoals ook gezegd is, alles meenemen in een bakje en dan opsmeren ?
Toegevoegd na 11 minuten:
Noord of Zuidholland
Bij het eten kregen we ook een stuk honingraat. Het stond op een schoteltje en zag er op het eerste gezicht uit als een gebakje dat rijkelijk was overgoten met (overigens errug lekkere) honing, maar het bleek gewoon een stuk honingraat te zijn.
Zie http://www.goeievraag.nl/vraag/gegeten.83359 .
Hoe eet je dat? Als je een stuk honingraat in je mond stopt, houd je na een tijdje pure bijenwas over. Moet je die moeizaam doorslikken? Uitspugen? Al doorslikken voordat alle honing eruit is, zodat het slikken nog makkelijk gaat? Eet je de honingraat helemaal niet op en schraap je alleen de honing af die aan de oppervlakte ligt?
Andere mogelijkheden?
Zoals etenstijd,mallejan, vandaag??
(onbeperkt ''lopend buffet'')
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing