waarom groeien planten naar het licht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In onze flat staan Borden die bij weg wekzaamheden gebruikt worden oa een die lang is en in een betonen voetstuk staat mag dat?
Dit plantje kom ik af en toe in de tuin tegen. Wordt niet zo heel hoog, groeit rozetvormig. Bloemen heb ik er nog niet aan kunnen ontdekken.
Vorig jaar de eerste 2 bloemtrosjes dit jaar 3 waarvan 1 druifje dikker wordt. Hij wordt wel gesnoeid 2 bladeren na het trosje.
Deze kom ik nu al 3 jaar achter elkaar tegen in mijn tuin. Vaak op/bij de composthoop en vandaag in het gras. Als ik hem tegen kom is het vaak na regen.
In de buurt zit zover geen vijver (dichtsbijzijnde sloot is 800m verderop). Heeft iemand een idee welke soort dit is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing