Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mag mijn zoon in een blokhut in de tuin wonen?

Ik heb een vraag met betrekking tot het wonen in een blokhut door mijn zoon.
Ik heb een koophuis met 640 m2 grond.
Aan de achterkant van mijn tuin wil ik een blokhut plaatsen en dan wil mijn zoon (16jr) hier in gaan wonen omdat wij een klein arbeidershuisje hebben en hij een hele kleine slaapkamer heeft.
Aan het eind van de tuin staat nu een oude stacaravan, deze wil ik dan vervangen voor de blokhut.
Maar mag dit?
Moet ik hiervoor vergunningen aanvragen?
Mag ik hier een septictank bij plaatsen zonder vergunningen.
Ik wil deze vraag nog niet bij mijn gemeente neerleggen want als ze nee zeggen dan is er ook meteen niets meer mogelijk

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Tuin

Wat is de aangroei van een knotbomen?

Ik doe een onderzoek welke knotboom voor ons het meest opbrengst zou geven qua brandhout. Ik heb duidelijke gegevens gevonden over de knotwilg en knotes, maar niet over de knoteik. Mijn vraag betreft de aangroei van de knoteik. Het meest bruikbare is hoeveel kg droge stof men aan opbrengst heeft met daarbij vermeld na hoeveel jaar de opbrengst werd gemeten (zodat ik kan kan berekenen hoeveel kg per jaar er aan opbrengst is, en zo de theoretische energiewinst).

Daarnaast zijn cijfers over hoeveel kuub de aangroei betreft ook welkom (dus hoeveel kuub men heeft bij het knotten en wat de tussentijd met de vorige Knottnerus betrof). Dit over alle knotbomen. Dus hopelijk weten jullie mij te helpen met al deze vragen over de aangroei van knotbomen. Alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing