Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kunnen longslakjes hun weg terugvinden naar de vijver?

Ik wilde daarnet de gevallen bladeren uit mijn vijverbak halen maar zag dat er een heleboel slakjes op zitten. Als ik de bladeren vlak buiten de bak dump, gaan ze dan dood of gaan ze zelf terug naar het vijvertje? Het is nogal een werk om van ieder blaadje de slakjes af te halen. Het zijn kleine, donkere slakjes met een punthuisje (poelslakjes?) van ongeveer 1 cm.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Tuin

moet de woningbouw/verhuurder meebetalen aan schutting?

Ik woon in een koophuis, mijn buren huren hun huis. Onze tuinen worden gescheiden door buxushagen, maar ik wil dit graag laten vervangen door tuinhekken (mits de buren akkoord gaan natuurlijk). Mijn buren willen hier waarschijnlijk niet financiëel aan bijdragen, zou ik (via hen) kunnen vragen of de woningbouw meebetaald?

Dezelfde vraag heb ik ook voor de poort naar de tuin. Deze is heel hard aan vervanging toe, maar zit aan de poort van de buurman vast. Als ons deel vervangen wordt, zal zijn deel ook vervangen moeten worden (wat ook nodig is).

Alvast bedankt voor de antwoorden.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing