Hoet heet dit plantje met het rose bloempje?
Het plantje heeft lange uitlopers met eikenbladachtig blad
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het plantje heeft lange uitlopers met eikenbladachtig blad
Ik heb uien staan op de volkstuin, maar ze beginnen bloemstengels te geven, terwijl ze nog lang niet groot genoeg zijn.
Zijn ze nog te redden?
Ongeveer drie weken geleden hebben we een spaanse margriet gekocht waarin veel bloemen zaten. Deze hebben we netjes na de bloei verwijdert en nu wordt de plant steeds kaler. Er zijn wel nieuwe knopjes maar die lijken niet meer in leven. Ook zijn er een aantal knoppen die in mijn ogen op "open gaan" staan maar dat is al een ongeveer een week het geval. Kan ik iets doen om de plant te helpen, kan het zijn dat hij moet acclimatiseren?
De ene is veel slanker en groener dan de andere .
Ongeveer 0,5 cm dik en 3 cm lang......
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing