Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wanneer kan ik het beste de kuipplanten binnenhalen ?

Ik heb helaas geen koele vorstvrije ruimte, dus ze gaan gewoon in de zijkamer, waar het 's-winters 20 graden is, ook al staat de radiator uit.
Kan ik ze dan het beste nu al binnenhalen, zodat het temperatuurverschil niet te groot is, of wachten tot de eerste nachtvorst?

En tussendoor wel of niet buiten zetten in periodes dat het niet vriest?
Als ik ze steeds binnen en buiten zet, zitten ze onder de luis, als ik ze de hele winter binnen houdt bij 20 graden gaan ze van die lange slappe stengels maken, door lichttekort.

Het gaat om agapanthus, brugmansia, lantana, crocosmia, heliotroop, ananasplant en plumeria.

Toegevoegd na 1 minuut:
vorig jaar had ik een balkonkasje gekocht, de planten in noppenfolie verpakt, jute zakken op de bovenkant van de potten, en het kasje helemaal ingepakt met piepschuim. Toch hebben ze het geen van allen overleefd

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing