Hoe vind ik een Amerikaanse vriendin die in Amerika in de gevangenis zit?
Ik heb alleen haar oude adres en daar woont ze dus niet meer.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb alleen haar oude adres en daar woont ze dus niet meer.
Nou vlieg ik van Amsterdam naar Istanbul met Alitalia. Deze stopt wel eerst in Rome. De vliegtuig land 9.30 in Rome en vliegt weer om 14:00. Ik heb hiertussen tijd van 3 uurtjes. Zou ik binnen deze tijd naar de stad kunnen gaan en weer terug, heeft iemand ervaring hiermee?
Ik hoef niet lang te blijven in principe, het leek me wel leuk om Rome ff snel te verkennen, ijsje of pizza eten en er weer vandoor gaan.
Nou vroeg ik me af of er openbaar vervoer is die me snel kan brengen naar de stad en weer terug naar de airport (Fiumicino airport)
Toegevoegd na 5 dagen:
Mijn vlucht is veranderd. 10 uur in Rome en 21:45 vertrekt die weer naar istanbul. Ik heb dus 12 uur de tijd.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing