Waar kan ik goedkope en veilige aanbiedingen voor Euro Disney vinden?
Ik zie door de bomen het bos niet meer. Als het kan dan willen we graag twee dagen en een nacht met 4 personen. Heeft iemand hier ervaring mee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik zie door de bomen het bos niet meer. Als het kan dan willen we graag twee dagen en een nacht met 4 personen. Heeft iemand hier ervaring mee?
Ik ben op zoek naar een betaalbaar hotel in het centrum, of op een gustige lokatiien rond het centrum van Antwerpen.
Het moet wel een betaalbaar hotel zijn.. zo rond de 60 euro per nacht maximaal ongeveer. De lokatie is het belangrijkst. Ik wil de winkelstraat in kunnen lopen vanaf het hotel. Ik ben alleen nog nooit in Antwerpen geweest en kan daarom moeilijk inschatten in welk gebied ik het beste kan zoeken.
Alvast bedankt!!
Vaker zie ik op tv dat programma over douanen en hoe ze mensen aanhouden die 'misschien' drugs bij zich hebben. En nu vroeg ik me zo maar af of honden het ook kunnen ruiken als mensen 'bolletjesslikkers' drugs IN hun lichaam hebben.
Ik wil op vakantie, en wil geen hotel boeken, maar bij iemand verblijven.
De reisorganisaties bieden reizen aan met hotel inc. retourvlucht, die goedkoper zijn dan alleen een retourvlucht (die ook bij diezelfde organisatie geboekt kan worden).
En kan ik ook die goedkopere reisboeken en dan toch bij mijn kennis verblijven, of is dat tegen bepaalde regels, en welke?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing