Waar in Portugal heb je 'hoge' golven?
Vakantie 2010 :)Portugal met hoge golven?:D
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Vakantie 2010 :)Portugal met hoge golven?:D
Binnenkort ga ik naar Praag, nog nooit geweest. Iemand wel? Wat moet je persee gezien hebben? gedaan hebben! Tipss?!
Neem ik het best Euro's of Dollars mee ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing