welke is de beste plaats om buiten op een groot terras je tuinkruidenbak te plaatsen?
tuinkruidenbak: op zonnige plaats of halfzon of schaduw zetten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
tuinkruidenbak: op zonnige plaats of halfzon of schaduw zetten?
mag terrasen balkonplantenvoeding op tuinkruiden?
Misschien een hele rare vraag. Ik heb allemaal leuke mixen van bloemzaden, die ik wil gaan zaaien. Maar hoe zie ik het verschil tussen de bloemen die gaan opkomen, en onkruid?
Vorig jaar had ik namelijk ook veel bloemen gezaaid, maar was ik waarschijnlijk te ijverig met onkruid weghalen, waardoor er nauwelijks bloemen zijn opgekomen. Dat wil ik dit jaar voorkomen!
Sommig onkruid herken ik wel, zoals zevenblad, maar van andere onkruiden zie ik niet of het nou onkruid is of niet. Ik wil het onkruid niet laten woekeren natuurlijk, dus de boel wel bijhouden, maar ook de bloemen de kans geven om te groeien en bloeien! Wie weet raad?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing