Wat is een zwemvijver en kan ik die zelf aanleggen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb op mijn balkon Munt en Aarbeien, vorigjaar had ik beestjes in mijn Munt, maar ook nu zie ik op de jonge bladeren al bladluis zitten.
Ik wil de munt gebruiken in de zomer om lekkere thee van te maken, maar dan graag zonder insecten. Wat kan ik hier het beste voor gebuiken, zodat ik het nog steeds kan gebruiken in de keuken?
Ik heb van die biologische insecten spray gezien van pokon, maar nergens staat dat je dit wel of niet kun consumeren.
Vorig jaar april een palmboompje gekocht, hele zomer in de tuin gestaan, in oktober binnen gehaald, ging perfect, nieuwe scheuten kwamen er aan. 3 weken geleden gezond en wel weer buiten gezet, binnen een paar dagen werden alle waaiers incl de nieuwe nog ingevouwen bruin. Op het kaartje staat: veel licht maar niet in de volle zon. Aangezien de palm vorig jaar prima overleefde in de zon dachten we dat dat toch moest kunnen nu.
Kan het zijn dat de palm nu aan het verbranden is terwijl hij vorig jaar gezond en groen de zomer doorkwam in de volle zon, tuin op het zuiden dus lange zon-dagen.
Ik bedoel, ik zie overal vlier opkomen, maar het wordt nooit hoger dan 10 cm, en ondergronds zit het allemaal aan elkaar vast.
Op internet lees ik dat ik mijn appelboom voor maart had moeten snoeien. Dat is niet gelukt.
Kan ik het nu nog doen of is het beter om dit jaar over te slaan? Ik vind het niet belangrijk of er appels aan komen of niet.
Bedankt voor jullie "groene" antwoord.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing