Wordt de scherpte van een pepertje alleen bepaald door het ras, of hebben uitwendige factoren daar ook invloed op?
kan meer of minder zon, water, voeding enz. ook een rol spelen, en zo ja, hoe?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
kan meer of minder zon, water, voeding enz. ook een rol spelen, en zo ja, hoe?
None
Ik zoek al jaren een rode vlinderstruik op stam.
En met rood bedoel ik ook echt rood.
En zo ja waar is deze verkrijgbaar.
Antwoord graag met link naar site.
Ik heb dus eindelijk mijn terrasvijvertje, met veel zuurstofplantjes en enkele drijfplanten.
Heb ook 2 superleuke goudvissen (had in een vorige vraag de raad gekregen om goudelrits te kopen maar kon die echt nergens vinden..)
Heb sterk de indruk dat mijn 2 nieuwe bewoners het héél goed met elkaar kunnen vinden. Het gedrag wat ze vertonen lijkt heel sterk op het "paaien". Ze hebben het echt naar hun zin.
Maar nu vroeg ik me af, hoe lang kan dit doorgaan? (is nu al een dag of 3) Want stel dat het vrouwtje kuit schiet, dan wil ik de eitjes graag 'redden' (anders worden ze opgegeten, toch?)
Dus, kan iemand me vertellen hoe lang dit zo door kan gaan en OF ik uberhaupt op tijd kan zijn om de eitjes uit het water te vissen.
+ legt een goudvis z'n eitjes op de bodem of in de planten?
Alvast bedankt!
ik was zoals elke week mijn krantenwijk aan het lopen en ik ben doodsbang voor libellen..
nou ik lieg het niet maar toen ik bij een straat aankwam zaten er echt mega libellen, overal
elke keer als ik naar een huis liep kwam ik minstens 3 libellen tegen op het looppad..
dus nu vroeg ik mij af warom er nu opeens zoveel libellen zijn en anders nooit
(als het kan wil ik ook weten of er iets tegen is )
xx
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing