Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

als ik nog een deel moet betalen aan een bedrijf, kan ik dan een factuur verlangen?

bedrijf geeft aan een offerte te hebben gemaakt. Hierop staat niet vermeldt of het excl. of incl. BTW is. Bedrijf geeft aan dat het excl. BTW is en wil mij geen factuur geven voor hetgeen dat ik nog moet betalen.

Toegevoegd na 15 minuten:
ik heb het bedrijf al een deel contant betaald en geen factuur ontvangen. Achteraf gezien was dit dus niet slim van mij. Het bedrijf wil mij hiervan geen factuur geven en ook niet van hetgeen dat ik nog moet betalen. Wat kan een bedrijf doen als ik niet betaal omdat ik geen factuur krijg?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Tuin

Hoe komt het dat wij een kale plek in ons gazon hebben?

Vorig jaar hebben wij onze tuin volledig opnieuw aangelegd. Eerder zat er een kleine cirkel in waar geen gras groeide. Door de grasmat te verhogen hoopten we dat de cirkel weg zou gaan. Nu is deze cirkel terug, maar in een ander gedeelte van ons gazon. Extra zand erop, extra graszaad, het blijft een kale plek. Om de cirkel heen groeit het gras juist extra hard.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Tuin

Hoe krijg ik weer vogels in de tuin?

Zoals al vermeld in mijn vorige vraag gaan mijn buren hun tuin verbouwen en heeft dat helaas ook grote gevolgen voor mijn tuin. Nu staat er bij de buren vlak bij de schutting een prachtige boom waar altijd veel vogels inzitten. In de winter hang ik daar ook altijd de vetbollen op enzo. In de tuin van de buren staat ook een mooie treurwilg die er ook aan moet geleoven. Ook die trok heel veel vogels. Nu ben ik bang dat door deze verandering ik bijna geen vogels meer in mijn tuin zal hebben en ik geniet daar juist zo van. Ik heb een tuingerichte woonkamer en zit geregeld naar buiten te staren naar al die vrolijke verenbolletjes. Wie heeft er tips hoe ik mijn tuin moet inrichten of wat voor truukjes dan ook om nog altijd van de vogels te kunnen genieten?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing