Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe rol ik 200m tuinslang makkelijk op. De slang heeft mij 120 euro gekost.

Gardena slangenwagens van 60m kosten 129 euro, daar heb ik er dan 4 van nodig. Dat moet handiger en goedkoper kunnen. Ik heb 4 slangen van 50m stuk. Ik ben op zoek naar een creatieve low cost oplossing die het uit en oprollen mogelijk maakt in minder dan 1,5 uur met veel gescheld.

Ik heb gezocht op haspels en rollen... kan niets werkends vinden.

Toegevoegd na 48 minuten:
Oh ja, de slangen moeten binnen liggen omdat ze anders bevriezen. In het water laten zakken lukt niet als de hele haven dichtgevroren is ;-) Dan kon ik ook met de boot naar het watertappunt varen en had ik de slang niet nodig.

Toegevoegd na 48 minuten:
De foto is 150 meter, ik heb dus nog zo'n gele bos..

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing