Wij hebben een eendennest met 10 eieren, maar de moedereend is dood! Wat moeten wij nu doen, de eieren weggooien of laten liggen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn vriendin heeft twee zanddoornstruiken (vaak ook duindoorn genoemd) in haar tuin, een mannelijke en een vrouwelijke.
Eén van deze twee struiken vormt ondergrondse uitlopers van drie tot vier meter lang. Die uitlopers groeien zo'n 10 cm onder de grond, en komen dan ergens boven in de vorm van een grote bundel takken die daar een nieuwe struik vormen. De uitloper gaat gewoon verder.
Op die manier gaat het grasveld kapot.
Wat kunnen we hiertegen doen?
En klopt het dat slechts één van beide geslachten die uitlopers produceert, of is dat toeval?
Toegevoegd na 1 minuut:
Oh ja, ze wilde graag iets goeds doen door een zanddoorn te plaatsen: volgens haar is de plant bedreigd. Klopt dat?
De buurvrouw heeft een prachtige tuin en ze besteedt daar ook erg veel aandacht aan.Maar er staat een hortensia die helemaal bruin is.De bladeren zijn allemaal bruin alsof ze helemaal uitgedroogd zijn terwijl er vlak naast een prachtige hortensia volop staat te bloeien.Wat is er aan de hand?
In mijn vijver heb ik goudwindes,shibunkins en 1 zonnebaars.Nu heb ik diverse jonge vissen ± 2 jaar oud.
Ze zijn bruinachtig van kleur .
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing