Hoe noem je een vrouwelijke gangster?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Een vraag voor het vak Latijn.
Quae = wie/wat (accusativus - meervoud - onzijdig)
Mulier = vrouw/echtgenote (nominativus - enkelvoud - vrouwelijk)
Est = hij/zij/het is
Hoe vertaal ik dit? De woorden passen niet echt bij elkaar voor mijn gevoel. Toelichting zou ook fijn zijn.
Alvast bedankt!
Ik zie nooit echt het duidelijke verschil tussen deze drie functiewoorden. Het liefst met voorbeelden.
Het tegenovergestelde van halal is haram. Maar wat het tegenovergestelde van koosjer is, wist ik nog niet. Volgens vele bronnen is dat tereefa. Maar hoe spreek je dat uit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing