Moet je een hoofdletter of kleine letter gebruiken als de zin begint met een natuurkundige groot- of eenheid?
Toegevoegd na 11 minuten:
Bij bijvoorbeeld "m/s is een eenheid van de grootheid V." De afkorting van de eenheid meter is m.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 11 minuten:
Bij bijvoorbeeld "m/s is een eenheid van de grootheid V." De afkorting van de eenheid meter is m.
Het enige wat ik weet dat het met lidwoorden te maken heeft
Toegevoegd na 11 minuten:
Het liefst een korte uitleg en geen link naar een site
Of mogen er ook andere woorden tussen staan?
weet niet of ik had juist heb geschreven
kan ook Mancheerd of zo zijn
Maar misschien kan iemand mij zo eventjes weer wat op weg helpen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing