Wat is de naam van geheim communiceren dmv tikken (tikjes) ergens tegen aan
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb pas geleden een luistervaardigheidstoets gehad van Engels ik heb 12 punten gehaald van de 45, maar doordat de CITO paar fouten in de toets hadden gemaakt, mogen we hem in maart opnieuw doen. Ik ben erg slecht in het Engels luisteren en begrijp veel woorden niet. Hebben julie tips om mijn luistervaardiheid te verbeteren?
Ik zit in HAVO 5, examenjaar dus. Gemiddeld sta ik nu een 5.3 voor Engels
Een vriend van mij zei dat hij naar de 'kerk' ging, en dit was geen kerk voor het geloof enzo...
Het schijnt een Haarlems gezegde oid te zijn, kan iemand mij vertellen wat het is?
Toegevoegd na 28 minuten:
Van de uitspraak "eerder 'n tert as 'n koek"
Toegevoegd na 40 minuten:
Van bijlage werkt niet
-1marcelfilms
Toegevoegd na 43 minuten:
Deze uitspraak word verteld door twee gebakjes op een kleurenprent
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing