Bij het Eurosongfestival had Madcon een nummer gezongen. Welke was dit?
Tijdens het nummer werd er steeds 'go' geroepen/gezongen, terwijl je steeds beelden zag van mensen over de hele wereld die meedansten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Tijdens het nummer werd er steeds 'go' geroepen/gezongen, terwijl je steeds beelden zag van mensen over de hele wereld die meedansten.
Vroeger vond in Bob Dylan saai. Nu vind ik het fantastisch.
Terwijl ik Pink Floyd vroeger grijsgedraaid heb, en het nu zelden nog draai.
Sorry dat ik weer over dat fantastische songfestival moet beginnen, maar ieder jaar zit ik weer met dezelfde vraag. Wat heeft Israel nu te zoeken op het EUROVISIE songfestival?
Wat heeft Israel nu te maken met Europa?
En dan zo'n vrij oudbollig nummer van Journey?
Er kan toch veel meer geld worden verdiend met een nieuw nummer? (Denk aan de rechten van de schrijver)
Daarbuiten is dit nummer naar mijn mening compleet niet hitgevoelig, alhoewel het natuurlijk wel een hit zal worden dankzij de vele fans die het zullen aanschaffen...
Ik begrijp het echt niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing