Als de coronatest negatief is en je hebt geen symptomen, mag je dan weer naar werk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Mijn moeder ging gewoon normaal zonder problemen naar het werk, maar opeens komt ze bang en huilend thuis samen met mijn vader en een bekende. Ze moest haar bed in worden geholpen. Ze had het steeds over haar vader, die allang dood is.
Het leek alsof ze hem zag.
Ze praatte tegen hem, terwijl er niemand anders in de kamer was, dan ik, mijn zus, mijn vader en die bekende.
Ze wilde naar huis, maar ze was al thuis.
Ze zei dat haar vader buiten was.
Ze had het koud, terwijl ze een dikke jas aan had plus twee dekens over haar heen.
Ze lijkt ergens van geschrokken te zijn.
Als we het vragen, dan antwoord ze niet.
Ze ligt nu gewoon in bed en we laten haar met rust, maar ze moet wel in de gaten gehouden worden voor als ze rare dingen doet.
Ik weet niet wat er met haar aan de hand is en hoe ik het kan oplossen.
Kan iemand mijn vraag beantwoorden?
Hallo,
Bij mij is kortgeleden hoogbegaafdheid geconstateerd, daarbij krijg ik nu hulp bij het onderpresteren. Ik heb komende week een tentamen, waarbij ik nog niet voldoende heb kunnen leren. Ik wil graag weten hoe ik deze stof in relatief korte tijd in mijn hoofd kan krijgen. Ik zou het immers snel moeten kunnen opnemen, maar hoe? Tijd is beetje een ding. Na deze periode wil ik beter gaan leren plannen.
ik heb emetofobie in de coronacrisis en eigenlijk is angst voor corona en angst voor ovvergeven een beetje hetzelde. want je vermijd veel dingen.
bij mensen uit de buurt blijven
handen veel wassen
geen handen schudden.
en nu is mijn vraag
is braakfobie een angststoornis?
want je hebt ook net zoals corona angst om ziek te worden
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing