Waarom kan ik op mijn ipod niet meer inloggen op bandias en zijn er apps waarmee dit wel kan?
Eerst kon ik bandias spelen op mijn ipod touch, nu niet meer, wat is de reden daarvan en zijn er browser apps waarmee dat wel kan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Eerst kon ik bandias spelen op mijn ipod touch, nu niet meer, wat is de reden daarvan en zijn er browser apps waarmee dat wel kan?
Ik ben nu bezig met de stormcloak quests op Skyrim (XBOX360). Ik zit nu in de quest liberate falkreath hold en ik moet het stormcloak camp zien te vinden maar ik zie geen marker op mijn map en de twee doelen zijn als voltooid aangevinkt. Ik ben zeker dat ik nog niets in de quest gedaan heb, dus was ik op internet gaan kijken naar de locatie van het kamp. Maar nu het probleem is eenmaal ik op de locatie aankom is enkel de quartermaster aanwezig maar het kamp niet, ik zie wel de plaatsen in de sneeuw waar de tenten enz moesten staan. Kent iemand dit probleem of eventueel een oplossing hiervoor want ik wil echt wel verder in dit spel.
Toegevoegd na 10 minuten:
Wat ik nog was vergeten te vertellen: Ik heb het internet al afgezocht maar heb van deze specifieke bug nog niets gevonden
Want dan kan je toch ook gewoon een Xbox spel kopen en vervolgens installeren op je Xbox om hem daarna weer terug te brengen?
Ik probeer mijn minecraft te updaten maar altijd bij de 18%
komt er dit(zie foto). Wie kan me helpen.
Toegevoegd na 28 minuten:
Ik heb niet de echte minecraft! ik heb iets van proxy server! (Zie foto)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing