wie weet waar ik mount & musket kan downloaden maakt niet uit of het demo of vol is
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Na de update van gister doet mijn fifa ineens heel raar.
de ballen die ik overspeel komen gewoon niet aan. ookal is het een pass over 5 meter. hij gaat er gewoon 3 meter vandaan.
Mijn voorzetten komen niet aan in de 16. ookal mik ik met mijn linker analoog gwn de pot in, hij schiet hem er gewoon uit.
Mijn schoten gaan niet op doel. als je in een hoek gaat mikken bijv. rechts dan gaat die wel naar rechts maar NIET op doel. de heletijd.
Zijn er mensen die dit ook hebben?
Of mensen weten hoe ik het kan oplossen?
Ik speel op de PS3
Wie weet er leuke Pc-spellen voor een kereltje van 9? Het leukste vindt-ie zoiets als Machinarium, of spelletjes die technisch inzicht vereisen. Het moet wel een beetje onschuldig zijn natuurlijk. Hij vindt spelletjes van Zylom niet leuk.
Of hoe zie je ze tenminste in je Pokédex? Zonder cheats, bedoel ik, en is dat mogelijk zonder te ruilen met een ander spel? Zo nee, in welke speellen vind je ze dan en hoe dan?
Toegevoegd na 58 seconden:
Spellen, bedoel ik, niet speellen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing