Heb gisteren weer ontzettend genoten van de bokbierdag te Zutphen, met zijn 125.000 bezoekers. Zijn er ook dergelijke bokbierdagen in de rest van ?
ons land,of is zo'n festiviteit voorbehouden aan Zutphen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ons land,of is zo'n festiviteit voorbehouden aan Zutphen?
Ik heb weleens gehoord dat er stukjes plastic in het water kunnen komen als je een flesje water opnieuw vult. En dat het dus ongezond zou zijn om water flesjes te hervullen. Is dat waar, is het ongezond? En zo ja, waardoor?
Toegevoegd na 8 minuten:
Ik bedoel vooral vruchtendrankjes zonder zuivel
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing