Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe behandel ik zwemblaasontstekking bij me guppen?

2 dagen terug is een gup doodgegaan aan de gevolgen van zwemblaasontstekking. Nu zag ik tot mijn verbazing dat er weer een gup besmet is geraakt met deze ziekte. Ze zeggen dat je het in een vroeg stadium nog kunt genezen met zout in een bak met water of zo. Nu hoop ik dat jullie met stappen antwoord kunnen geven op mijn vraag.
Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

mijn cavia s drinken heel veel, kan dit kwaad??

Mijn 2 cavia s drinken heel veel, met 6 dagen is de moeder cavia dood gegaan, en heb ik ze met de hand gevoed. Maar nu naar 10 weken drinken ze anderhalve fles per dag en om de 2 dagen moet ik de bak echt verschonen, want dan is de hele bodem zeik nat, ik weet dat ze nu niet hebben geleerd van mams waar ze de behoeften moeten doen, maar dit is wel heel erg, kan er iets aan de hand zijn met de cavia s??

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Wat kan ik doen om het mijn hond gemakkelijker te maken met zijn anaalklieren?

Mijn hond van 9 jaar heeft elke maand last van zijn anaalklieren. Telkens worden ze uitgeknepen. In het begin waren ze erg ontstoken. De laatste keren, zegt de dierenarts dat er niet veel in zit. Maar toch bijt onze hond aan zijn kont en is hijgerig.
Momenteel krijgt hij Rodi compleet te eten. En is zijn ontlasting volgens mij goed. Het brokkelt niet en is niet dun.
Wat kan ik doen om het mijn hond gemakkelijker te maken?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing