Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen met een bijtende hamster?

Ik heb nu al ongeveer 2 maanden een russische dwerghamster maar steeds als ik mijn hand in de kooi steek begint hij keihard te bijten. ik heb al geprobeerd om voer op mijn hand te leggen, maar als hij dat op heeft gaat hij weer bijten. ik jaag hem ook nooit achterna en ik heb hem nog nooit opgepakt, dus wat kan ik doen om hem te laten stoppen met bijten?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Wat mag er in de puppy kong?

Ik lees hier en daar dus pindakaas en smeerworst maar mag dit voor een pup van 9 weken? (Jack Russel).
Eerst deed ik dus puppytrainer snoepjes erin (1tje per keer) maar hij is er nu al achter hoe die er heel makkelijk uit valt.
Dus ik zoek iets wat moeilijker is.

Toegevoegd na 2 dagen:
Ik heb gisteren blikvoer erin gedaan. Hij vond het erg leuk maar ook moeilijk. Af en toe een beetje geholpen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing