zoekt een muis een plekje om te sterven?
veel dieren zoeken een rustig plekje om dood te gaan, is dit bij muizen ook zo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
veel dieren zoeken een rustig plekje om dood te gaan, is dit bij muizen ook zo?
Ik heb een nestje van 4 baby muisjes (nu nog 3) die ik elke 2 uur melk geef. Ze hebben de ogen nog niet. Ben bij de dierenarts langs geweest om advies in te winnen. Om de 2 uur wordt aangeraden te voeden, maar kan dit 's nachts om de 3 uur (misschien zelfs 4). Anders breekt dit mij volledig op.
Een opvang in deze buurt zou ik niet weten.
Mijn hond springt op sommige momenten over het tuinhek en staat dan midden op de weg te blaffen. Het hek is ongeveer een meter hoog. Ik wil em ook niet vast leggen maar wat zou ik dan nog kunnen doen?
Ik wil graag een knaagdier aanschaffen. En de kooi wil ik op een vaste plek zetten. "Helaas" speel ik ook wel eens gitaar op deze kamer en luister ik harde muziek. Is dit slecht voor bijvoorbeeld een tamme rat of een hamster?
Kunnen deze beesten anders ook tegen het vaak verplaatsen van de kooi? Ongeveer elke dag als ik de kooi verplaats?
Sinds een half jaar hebben we een grasparkiet, die we helaas niet tam kregen. Ze komt dus niet uit de kooi. Ze verloor telkens een veertje, maar sinds twee weken heef ze geen lange vleugelveren meer. Ze eet en drinkt goed, heeft afwisselend voer en een redelijk grote kooi. Is dit omdat ze in de rui is geweest? Weet iemand wat ik kan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing