Hoe kan ik zien of mijn dwerggeiten zwanger zijn?
in december of januari zijn mijn geiten gedekt..
Maar hoe kan ik er nou achter komen of ze ook echt zwanger zijn?
gr Jay
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
in december of januari zijn mijn geiten gedekt..
Maar hoe kan ik er nou achter komen of ze ook echt zwanger zijn?
gr Jay
Ik moet om 10 uur bij de dierenarts staan maar ik heb buitenkatten en ik vind ze niet heeeeelp
Hoi dit is volgens mij dierenmishandeling > http://www.youtube.com/watch?v=IM_Q8jfOelE&feature=related
Maar nu wil ik dit eventueel gaan melden
Moet dat dan in dit geval via de nederlandse of buitenlandse dierenbescherming?
Aangezien dit gebeuren in ik meen Engeland is gebeurt En gefilmd? wie weet dit en heeft er eventueel een mail adres voor?
De huidige kater zal rond de 8maanden zijn en is niet gecastreerd. Het jonge katje zal 12w zijn. Hoe wennen we die aan elkaar? Katje zoveel mogelijk op 1 plek houden en af en toe wat geur sporen smeren in het territorium van de kater? En wat betreft geslacht? De kater zal binnenkort gecastreerd worden maar is het handiger dit al voor de nieuwe huisgenoot te doen of maakt het niet uit? Het is ook niet de bedoeling dat de kater 'een beschuitje gaat eten' met bijv een poes van 12w
Het liefst een huismiddeltje en dus geen chemische rommel!
Maar nood breekt wet!
Toegevoegd na 25 minuten:
Tamme konijnen gaat het om!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing