Kan een konijn samenleven met 3 katten?
Ik wil het konijn los laten lopen in de (ommuurde) tuin maar beschouwen de katten het konijn dan als prooi of is het daar te groot voor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil het konijn los laten lopen in de (ommuurde) tuin maar beschouwen de katten het konijn dan als prooi of is het daar te groot voor?
We hebben een openhaard, en kleine stukjes hout die ervoor liggen eet hij op! Ook als hij in de tuin loopt, eet hij de stukjes hout die voor het houthok liggen! T zijn kleine stukjes en het lijkt me niet zo gezond, maar is dit ook schadelijk? En hoe kan ik hem dit het beste afleren? Groetjes gns
Al zijn we geen leek op dit gebied we hebben al ruim 30 jaren ervaring komen er echt niet meer uit en denken eraan alles dus incl bodem te vervangen
Wij hebben een aquarium van 160x 120x 60 met discussen en maanvissen.
Al enige tijd zijn alle waarders van het water ver boven pijl
zelf hebben we het de naam brakwater gegeven
WAT HEBBEN WE AL GEDAAN
bioloog geheel al ververst, bijpomp ververst, water meerdere keren eruit gehaald tot er nog maar 1 vierde in zat en weer gevuld 1x per week en ieder 3 dagen 1 derde ververst, nieuwe planten geplaatst waarde verlagers erin gedaan Verlichting veranderd noem maar op
niets schijnt te helpen nou ja hooguit 1 dag je ziet de waarders weer oplopen
vandaag staat PH weer op 8.32 /KH 7.5 /GH 5/ nitrit boven 20 en nitrat boven 200
Planten zijn na een maand al weer vergaan
Vissen daar en tegen houden hun toch goed
Kunnen we nog wat proberen of toch maar de bodem eruit
gezien de hoogte van de bak zien we daar een beetje tegen op maar wat moet dat moet
Ik hoop dat iemand nog een ei van columbus ergens heeft
Hallo. Mijn hond gaat al een tijdje mee, hij is 13 jaar.
De afgelopen twee weken begon hij te plassen in huis.
Hij plast gewoon als hij ergens door het huis rondloopt. Heeft iemand een idee waardoor dit kan komen?
Toegevoegd na 1 minuut:
En een idee over hoe ik het kan voorkomen? Want extra uitlaten werkt niet en het zo laten en alles schoonmaken is geen optie meer.
Toegevoegd na 1 week:
Hallo allemaal,
ik ben naar de dierenarts gegaan en zij heeft een urineonderzoekje gedaan. Zijn plas was helemaal goed. De dierenarts dacht dat het plassen in huis kwam door de dementie en heeft medicijnen meegegeven die de doorbloeding van de hersenen stimuleren. Na een paar dagen gebruiken heb ik gelukkig nergens meer een plasje gezien. Bedankt voor jullie reacties allemaal en een gelukkig 2012.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing