Mag je langharige cavia's knippen?
Ik heb een langharige cavia, en ik weet niet of ik zijn haren
mag knippen,en is dat misschien schadelijk voor zijn gezondheid.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een langharige cavia, en ik weet niet of ik zijn haren
mag knippen,en is dat misschien schadelijk voor zijn gezondheid.
None
mijn kat houdt soms zijn staart omhoog maar niet altijd wie weet raad??
Ik heb een Agapornis van 4 jaar oud, en hij/zij heeft al sinds zijn/haar geboorte dat z'n poep heel erg waterig is, en hij poept om de 5 min. wanneer hij op je schouder zit. Verder is hi nog gezond, mooie verzorgde veren, hyperactief enz. Maar hoe komt poepen? en is er misschien een soort dieet wat zou helpen ofzoiets?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing