mag je een poes in bad doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Mijn cavia is lief hoor, maar als ik haar vasthoud gaat ze knarsentanden en ze bijt me dan ook. Ik heb niet het gevoel dat ze het gemeen bedoeld maar ik vind het wel vervelend. Vooral dat bijten want dat doet nog best wel pijn. Weten jullie misschien wat ik kan doen om het bijten en knarsentanden te stoppen?
Ik woon op een boerderij en onze kippen lopen los. Nu hadden wij 2 kuikentjes, een kip en een haan. De kuikens waren afgestoten na 7 weken door de rest, maar ze hadden elkaar nog. Nu is er vandaag 1 kuiken (het kippetje) dood gegaan. Waarschijnlijk door een wilde kat. Hoe moet het nu met het haantje? Kan die zichzelf in zijn eentje redden? Of niet? Zo niet, wat moet ik dan doen?
Alvast bedankt.
Toegevoegd na 1 minuut:
Kan het ook zijn dat de andere kippen haar aangevallen hebben? En dat ze daardoor door is gegaan? Of doen ze dat niet? Ze pikten de kuikens wel.
Toegevoegd na 2 minuten:
Door = dood
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing