We hebben sinds een paar dagen een kitten van 7 weken, ze slaapt heel veel en is wat aan de magere kant, is ze ziek?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
None
Mijn hondje en nog meer honden die ik ken hebben allemaal bruine ogen, ik heb nog nooit blauwe of groene ogen gezien bij een hond, wel bij een kat. Nou vroeg ik me af of er ook honden bestaan met blauwe of groene ogen.
Wij hebben zelf 2 gecastreerde katers van 1 en 2 jaar oud die de beste maatjes van elkaar zijn. Nu kunnen wij een kitten opvangen maar dat is een poesje. Kunnen wij hier problemen mee verwachten? Wij willen de kitten graag opvangen maar niet ten koste van onze eigen twee katten die wij zelf ook als kitten hebben gekregen. Gaat dus niet om nieuwe nestjes krijgen maar om het gedrag wat die van ons tegen de poezenkitten kunnen gaan vertonen.
ik heb gelezen dat je konijnen om de zoveel tijd appel azijn kan geven voor een goeie spijsvertering, maar bij ons in de buurt verzopen ze geen appelazijn maar wel kruidenazijn. is dat een goed alternatief of moet het echt appel zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing