Ik heb een kitten van 8 weken oud, wanneer mag je overgaan op normaal voedsel?
Ze krijgt nu junior vleesvoer uit die whiskas zakjes
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ze krijgt nu junior vleesvoer uit die whiskas zakjes
Dat zou het mooiste zijn, want daar schrikt de doorsnee mens wel van, denk ik.
Toegevoegd na 11 minuten:
Het baasje heb ik er meerdere malen op aangesproken, maar het interesseert haar niet.
ik maak nu alles schoon met neutral afwasmiddel. Mijn huis ruikt echter nooit lekker fris na het schoonmaken en dat vind ik erg jammer. Uiteraard staat de veiligheid van mijn harige griezels voorop maar ik ben toch benieuwd of er iets is dat en veilig is en lekker ruikt. (ik ben geen emmer type, doe het in een plantenspuit en spuit op het schoon te maken oppervlak)
Als ik van mijn Cocker Spaniël vraag om de kennel in de tuin in te gaan, dan gaat hij liggen en moet ik hem dragen. Eerst gaat hij als een zuignap op de grond liggen en als ik dichterbij kom dan gaat hij op zijn rug liggen pissen. Dit is ineens spontaan allemaal en ik het geen idee waar het vandaan komt. De andere honden rennen gewoon naar de kennel maar pruillip wil niet mee. Met voer lokken werkt niet. De tennisbal wil hij niet. Negeren heeft geen zin want dan gaat hij ineens heel erg aanhankelijk doen. Als ik hem terug zet op zijn poten dan is het dood gewicht. In de kennel is niks veranderd. Dus hoe krijg ik hem zo ver dat hij weer vrolijk naar de kennel rent.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing