mijn hond eet buiten gras. denk dat het een maagprobleem is. weet iemand raad?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
zag laatst op Dogs 101 dat poedel geen vacht hebben maar haar !?
waarom heet het bij hun haar en bij andere honden vacht ?
en die mannen uit mexico met die haargroei ziekte , hebben hun nu veel haar of een vacht ?
als ik de vloer schoon maak met een gloor sopje kunnen de katten niet wachten om zichzelf op de vloer te gooien en zichzelf er tegen aan te wrijven.Dat alles verloopt met een opgewekte blijde spanning, en ik moet ze echt tegenhouden als t nog nat is.Mijn katten zijn ook echt dol op de douche en worden kwaad als ik ze er niet bij laat...wat mankeert die twee?
Toegevoegd na 1 week:
zit er misschien een stofje in gloor dat werkt als kattenkruid?want de reactie is hetzelfde namelijk..
Kip heeft sinds gisteren raar verdraaide kop en lijkt zich niet te kunnen orienteren. Loopt in rondjes, gaat niet meer vanzelf in het nachthok, komt er wel 's morgens zelf weer uit. Heeft wel eetlust. Had al een paar maanden een beetje scheve kop, en leek ook bijziend, omdat ze steeds in de hand pikte i.p.v. in het voer, maar nu is het plotseling heel erg geworden.
We willen best grootte bak neer zetten. we willen onder de vloer extra verstevigen. ondanks dat de vloer van beton is. de bak is 1,60 bij 50 bij 50.
moeten we voor zo'n bak dus extra verzekeren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing