Kan geen turksat 1C ontvangen satelliet?
Hallo iedereen
ik ontvang geen turksat 1c op mij schotel
wel hotbird en eurobird.
nou heb ik alles goed geinstalleerd
maar hij kan hem niet vinden.
wat zal de oorzaak zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo iedereen
ik ontvang geen turksat 1c op mij schotel
wel hotbird en eurobird.
nou heb ik alles goed geinstalleerd
maar hij kan hem niet vinden.
wat zal de oorzaak zijn?
ik heb een tv gekocht maar er missen zenders. weet iemand hoe ik het erop moet zetten want als ik menu in typ dan komt er geen menu. kan iemand me alsjeblieft helpen.
Toegevoegd na 19 minuten:
het nummer is 14pt155a
Volgens de antwoorden zou het wel moeten werken, http://www.goeievraag.nl/vraag/digitale-tv-ontvanger-sony-bravia.116460 .
Nu heb ik zo'n ding op Ebay gekocht uit duitsland voor de helft van het geld van wat ik er hier voor zou betalen. Deze: https://www.hd-plus.de/#/web-shop/ci-modul
Ik heb nog niets ingesteld dus daar zou het ook aan kunnen liggen...
Iemand die weet wat ik allemaal moet instellen?
Alvast bedankt!!!
Groeten,
Niels
hallo
ik heb een lg-tv een platte
ik kijk via de ziggo kabel met een digitaal kastje digitaal tv
nou wil ik een harddiskrecorder kopen
om tv-progamma;s op te nemen
moet de aansluiting van de harddiskrecorder nu voor het digitale kastje ,,,of tussen de tv en het digitale kastje
alle tips welkom
alvast dank
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing