Wie heeft het sim-only concept uitgevonden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vooraf krijg je vaak een bandje met de informatie over de kosten voor dat nummer, heb ik dan al iets betaald? Ik bedoel: als ik ophang zodra ik zo'n bandje hoor, is het dan een kosteloos 'gesprek' geweest?
wie heb daar ervaring mee
heb abonnement maar te duur rekening
nu hebben ze gezegt kaartje door minden knippen
dan dan alleen 15 euro betalen
Toegevoegd na 15 minuten:
sim kaart doormidden knippen .
en dan alleen 15 euro in maaand betallen
wie heb dat ook wel eens gedaan ?
Toegevoegd na 32 minuten:
kan iemand mij gewoon antwoord geven
zo moeilijk is de vraag niet
ik weet dat wel kan maar ik wil geen probleem
daar die vraag
wie er ook ervaring mee heb
Toegevoegd na 1 uur:
mensen ik maak geen fouten alleen ik ik zet geen lees tekens er niet in dat is alles
maar oke leg nog een x uit
ik wil sim kaartje door midden knippen dan dan niet meer gebruiken die nummer dat is alles
dus betaal ik alleen maar 15 euro in maand
meer betaal ik ook niet aan kpn
mij vraag was wie heb die ervaring ook
hoop dat ik nu duidelijker ben
word gek van uitleggen nu
Toegevoegd na 1 uur:
nee is geen 1 april grap waarom denk iedereen dat nu
eigelijk ik gebruik die nummer gewoon niet meer
als ik hem door midden knip
maar moet wel steeds 15 euro betalen is niet anders zit ik wel aan vast
ik doe dan gewoon anders kaartje in
tot 50euro
Toegevoegd na 1 dag:
ik wil graag een nieuw mob liefst met tochgreen
Speelt het lekker? Ik kan binnenkort een nieuwe telefoon kiezen, ik ben een groot fifa fan dus als dit echt werkt neem ik de Play
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing