Hoe kan je een nieuw album maken op de iPhone 4 ?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Heb overal rondgekeken op internet, omdat mijn batterijklepje van mijn witte bb bold al helemaal vies is met name dat gedeelte van ' leer ' . Weet iemand een website waar ze batterijklepjes verkopen voor de Bold (hoeft niet perse de bovengenoemde merken). In iedergeval als het maar een leuk klepje is.. De rede dat Louis Vuitton en Gucci zeg is omdat ik iemand daar mee had gezien alleen die site waar ze die had op besteld (www.asmooh.net) werkt niet meer. Alvast bedankt! (Het liefst wil ik ook niet via marktplaats kopen maar van een online webshop).
Als mijn buurman gebeld word dan hoort hij al alles wat er gezegd word voor hij opneemt. De gene die hem belt hoort alleen de telefoon overgaan. En als de beller bijvoorbeeld een gesprek heeft dan kan mijn buurman dat allemaal horen. Zolang de piep nog overgaat.
Erg vreemd. (bijv. Die klojo neemt niet op ofzo)
Bij mijn buurman weet ik dat dus en zal op mijn woorden letten maar hoe komt het? hoe weet ik dat dat bij een ander niet ook zo is? En waar ligt het aan?
Hij heeft een nokia en KPN.
None
Er staat `verbinden` maar je hoort geen tuut tuut, de persoon waar je heen belt krijgt geen melding dat er gebeld word en ik had hem 5minuten aanlaten staan en hij staat nog steeds op verbinden dus krijg ook geen voicemail ofzo. Aan beltegoed ligt het niet, en smsen kan ik wel. Weet iemand misschien wat dit is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing