Kunnen tennisprofs zich onbeperkt laten behandelen voor een blessure tijdens een wedstrijd? Of zit er een (tijds)limiet aan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Bij een afgelegde afstand van 24km (fietsen) zegt Strava dat ik 580 kCAL heb verbrand hoewel mijn Polar hartslagmeter met borstband zegt dat ik 870 kCAL heb verbrand. Wie heeft gelijk?
Ik ben opzoek naar de naam van de legendarische motor racer waarvan bij de start van een wedstrijd de motor uitviel waarna hij naar de pitstop rende om op zijn reserve motor weer bijna helemaal vooraan kwam te staan.
Ik heb me begin zomer ingeschreven voor een nieuwe voetbalvereniging. Maar nu wil ik er weg. Ik stond vaak op de bank en kwam niet opdagen door mijn huiswerk. Nu ben ik gestopt en wil de club geld van me plukken door zogenaamde spelerspas kosten. Ik had al een spelerspas. Heel raar. Ben ik verplicht om dit te betalen?
Hallo,
De afgelopen maanden heb ik o.a. met het volgende schema mijn bovenlichaam getraind: http://fitnessjunk.nl/fitnessschema/thuis-trainen/dumbbells-only/
Nu doe ik al een tijdje aan sprinten en ik vroeg me af of ik hiermee de juiste dingen (/spieren) train om een betere sprinter te worden. Ben ik zo goed bezig of moet ik het anders aanpakken? Het liefst train ik vooral de dingen die bijdrage aan het sprinten, en laat ik de overige dingen wat meer liggen.
Gr. Ludo
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing