waar is er een kinderpaintball dicht bij booischot?
ik zou graag eens paintballen maar dan liefst een kinderpaintball
(om de adrenaline te hebben :-)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
ik zou graag eens paintballen maar dan liefst een kinderpaintball
(om de adrenaline te hebben :-)
Ik ben twee weken geleden van mijn paard gevallen en brak toen mijn enkel. Volgens de dokter moet ik nu nog 3 weken gips en daarna nog 2 weken niet belasten. Maar nu kan ik dus niet sporten. Weet iemand misschien een paar oefeningen die ik zou kunnen zonder op twee benen te leunen?
Ik weet dat je sneller afvalt wanneer je de grote spiergroepen traint, omdat die zorgen voor meer verbranding. Ik wil weer wat afvallen, en weet ook dat dit heel veel met voeding te maken heeft. Maar door welke spiergroepen te trainen verbrand je het meest vet, en wat zijn hier goede oefeningen (in de fitness) voor?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing