Als je gaat sporten ga je vaak over een bepaald "dood" punt heen. Wat houdt dit precies in?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
De marathon van New York is zondag afgelast. Als alternatief is daar de "Holland Run". Weet iemand het aantal kilometers en de route?
Hallo,
ik ben 24 jaar en wil graag een gediplomeerde voetbalscout worden, maar ik weet niet hoe en waar ik dit kan volgen en hoe ik zo iets kan worden, iemand enig idee?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Scouting
Ik ken een aantal getalenteerde amateurvoetballers en wil deze jongens voorstellen aan grotere voetbalclubs en er geld aan verdienen, is dat mogelijk?
Zo ja, hoe begin ik hier aan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing