Ik heb een zeilbootje te koop en wil deze een dag ergens langs de weg neerzetten met mijn telefoonnr erop. Mag dit of moet ik ergens toestemmng voor?
Aanvragen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Aanvragen.
ik zag op youtube dat er speciale drift banden zijn voor de ken block rc car dus nu vraag ik me af zijn die ook in nederland te koop zoja waar...
Volgens http://sport.infonu.nl/kampioenschappen/92834-olympische-spelen-2012-londen-speelschema-voetbal.html gaan deze landen deelnemen aan de Spelen: Brazilië, Egypte, Gabon, Groot-Brittanië, Honduras, Japan, Marokko, Mexico, Nieuw-Zeeland, Senegal, Spanje, Uruguay, Verenigde Arabische Emiraten, Wit-Rusland, Zuid-Korea, Zwitserland.
Maar nu zie ik landen staan zoals Egypte, Fabon en de Verenigde Arabische Emiraten en ik vraag mij af waarom Nederland, Duitsland, Italië of Portugal er niet tussen staan? Wij/zij zijn toch veel beter dan bijvoorbeeld Gabon?
Gisteren waren er hogere golven dan normaal. Waardoor worden die veroorzaakt? Ik dacht altijd door de wind, maar die waaide juist richting de zee.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing