Wie was die man die Marco van Basten uitschold voor 'pannekoek'?
Gewoon nieuwsgierig ;)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voetbal. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gewoon nieuwsgierig ;)
Sinds vorig seizoen kunnen de ploegen uit de Jupilerleague degraderen naar de topklasse. In de Jupilerleague bestaat ook de regeling dat je door periodekampioen te worden mag deelnemen aan de nacompetitie om promotie af te dwingen.
In theorie is het dus mogelijk dat je laatste wordt in de competitie en degradeert maar tegelijkertijd de nacompetitie wint en hierdoor mag promoveren. Zijn hier reglementen voor wat voorrang heeft of wat er in zo'n scenario gebeurt?
Dus geen alleen nationaal/regionaal/plaatselijk bekende varianten.
Ik ken al:
"De hand van God"
De Panenka
Hakballetje à la Madjer
Hier boven was de hoofdvraag en hier onder een paar deelvragen.
1. Wat heeft de crisis met het faillisement te maken?
2. Wat zijn de gevolgen van een club die failliet is gegaan?
3. Voorkomen gelidinjecties zoals bij feyenoord een faillisement?
4. wat gebeurt er al zit eer een betaald voetbalclub in de schulden zit?
5. Waarom mogen voetbalclubs in Spanje bijvoorbeeld meet schulden hebben dan clubs uit nederland?
Mvg
Toegevoegd na 11 minuten:
Het liefts zo uitgebreid mogelijk!
Als ik naar Match of the day kijk op de BBC zie ik heel vaak dat de trainers/coaches maar ook de commentatoren en verslaggevers meestal een soort van klaproosje op hun revers hebben. Wat voor betekenis heeft dit? Is het een een huldeblijk of ter nagedachtenis aan iemand/iets?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing