Waarom is alles in minecraft helemaal licht?
als ik in minecraft 1.8 speel is alles helemaal licht, ookal is er geen lichtbron te vinden. is er iemand die hier een oplossing voor weet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
als ik in minecraft 1.8 speel is alles helemaal licht, ookal is er geen lichtbron te vinden. is er iemand die hier een oplossing voor weet?
Dit is de crash info http://pastebin.com/6LzgFmWD
dit gebeurt me alleen in 1.8.2 en 1.8.3
Kan dit? Ik krijg pas over 3 maand een ander internetabonnement.
Toegevoegd na 1 dag:
(Thuis zelf hosten).
ik heb heroes of the storm beta gekregen maar als ik het opstart krijg ik zwart scherm en na een paar seconden gaat hij weer terug naar mijn bureaublad wat moet ik doen??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing