Hoe kan je zien of je computer DirectX heeft?
als ik bij het start vlaggetje DirectX in typ zie ik: Google Earth starten in DirectX modus als je dat ziet heb je dan dus al DirectX of niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
als ik bij het start vlaggetje DirectX in typ zie ik: Google Earth starten in DirectX modus als je dat ziet heb je dan dus al DirectX of niet?
Ik heb 2 werkbladen in excel.
In blad 1 heb ik een overzicht met bedrijven en hun ordernummers.
In blad 2 heb ik een drop-down menu waar ik die bedrijven kan kiezen in kolom A, en in kolom B de ordernummers. (elk bedrijf heeft een vast ordernummer)
Nou wil ik in Blad 2, als je een bepaald bedrijf kiest (A1), dan het ordernummer er automatisch komt te staan(B1). En andersom, dus als je een ordernummer kiest (B1) dat het bedrijf dan automatisch wordt ingevuld (A1).
Blad 1 wordt dus het gegevens bestand, en blad 2 het bestand waar mensen in moeten werken.
Hoe maak ik dit? (Ik werk in excel 2013)
Ik heb windows 8.1 Pro
Ik werk met Filemaker Pro 12 (Mac) en wil een onzichtbaar veld maken. Weet iemand of dit kan. Of misschien een veld met een wachtwoord, zodat niet iedereen er in kan?
Toegevoegd na 1 uur:
sorry ik werk met Filemaker 13
Ik moest voor iemand anders zijn bestanden proberen terug te halen uit een harde schijf waarbij de rest van de computer stuk was, ik heb de harde schijf in een andere laptop gezet en daar toen Windows 7 (illegale versie) op gezet zodat alle bestanden samen in Windows.old zouden komen te staan, nu kwam bij de eerste keer de installatie niet op gang dus had ik hem nog een keer gedaan, alleen besef ik nu dat ik die keer niet die melding heb gehad van "uw bestanden worden in de map windows.old gezet" en nu zijn alle oude mappen leeg, iemand een manier?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing