ik probeer een sitecom lw-130 v1 001 in te stellen, ik kan alleen geen toegang krijgen tot de router via 192.168.0.254, hoe krijg ik dit voor elkaar?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik had een Steam account met allemaal games erin, en sinds ik een nieuwe computer heb ben ik ermee ingelogd maar kreeg ik al mijn apps niet meer te zien en stond er dat er dat hij niks gevonden had.
Het gaat hierbij NIET om de horizon. Dat is simpel.
Hoe en met welk programma (het liefst een gratis programma, omdat ik al verschillende bewerkingsprogramma's voor foto en het programma Paint heb) kan ik een schuin naar boven of naar beneden gemaakte foto of plaatje recht zetten.
Het gaat dus niet om de horizon zelf, maar een foto of plaatje, welke naar boven of naar beneden zodanig is opgenomen, dat de verhoudingen tussen boven en onder (aan de beide zijkanten) niet meer kloppen.
Een voorbeeld is een kerktoren of gebouw, dat naar de bovenzijde schuin uitloopt of een foto van een onderwerp, waarbij de camera te veel naar boven of naar beneden was gericht. Ik wil bijv. de onderzijde of bovenzijde horizontaal breder maken, uitrekken (of zo nodig smaller maken), waarna ik dan de foto weer recht kan afsnijden aan de beide zijden.
Kan iemand mij dit vertellen?
Peter
Ik heb 2 computers maar ik heb maar 1 monitor. Dus ik dacht is er een manier hoe ik kan zorgen dat er op me hoofdcomputer een link staat naar me anderen computer, en als ik daar op klik ben ik ingelogt op die
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing