hoe los ik tunnel problemen op in hamachi?
ik kan niet pingen maar wel chatten.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik kan niet pingen maar wel chatten.
Als ik mijn film wil opslaan op de pc, loopt ie vast. Dit duurt soms wel dagen.. Hoe kan ik dit oplossen?
Als ik in cel E2 het woord "controle" invul wil ik dat in cel H2 de uitwerking van formule 1 komt maar als ik in cel E2 het woord "rapport" invul wil ik dat in cel H2 de uitwerking van formule 2 komt. Ik moet dus in cel H2 de volgende 2 formules in 1 formule verwerken
Formule 1 controle
=ALS(E2="controle";ALS(G2<200000;'Kosten '!B4;ALS(G2>500000;'Kosten '!B6;'Kosten '!B5)))
Formule 2 rapport
=ALS(E2="rapport";ALS(G2<200000;'Kosten '!B11;ALS(G2>500000;'Kosten '!B13;'Kosten '!B12)))
Als ik ze allebei apart in excel in een cel verwerk en in E2 controle invul of rapport invul dan lukt het wel maar als ik deze 2 formules aan elkaar zet krijg ik een foutmelding
Ik hoop dat iemand mij kan helpen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing