Hoe kan ik mijn android scherm spiegelen?
Voor een project wil ok mijn nexus7 scherm TIJDELIJK spiegelen. Ik zou 'm graag horizontaal gespiegeld willen hebben.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Voor een project wil ok mijn nexus7 scherm TIJDELIJK spiegelen. Ik zou 'm graag horizontaal gespiegeld willen hebben.
Het is toch zo dat men iets kan downloaden op de computer, waardoor deze zichzelf uitschakelt na een bepaalde tijd of zoiets? Dit zou zijn om iemand te helpen minder te computeren. Hoe heet dit programma en waar kan ik het vinden?
KPN heeft bijv. van die hotspots, echter is dan het probleem dat je verbinding moet maken vervolgens je browser moet openen en vervolgens de checkbox moet aanvinken en akkoord moet gaan met algemene voorwaarden, is er een App voor Android die deze stappen op de achtergrond automatisch doorloopt? (het mag een betaalde app zijn)
met de laptop is dat geen probleem maar met de Smartphone is dat vervelend, helemaal als je het net al ik dagelijks moet doen
Wanneer ik mijn mp3 speler in mijn usb-poort steek, krijg ik niet meer de melding dat er een verwisselbare schijf is geïnstalleerd, maar krijg ik het ‘Automatisch afspelen’ venster (zie afbeelding) en ik zie de inhoud ook niet meer.
Het apparaat wordt dus herkend als een 'Draagbare mediaspeler' ipv een usb-opslag apparaat. En dat is raar, want voorheen kon ik wel gewoon al mijn mappen en liedjes in de verkenner zien en openen.
Toegevoegd na 45 minuten:
Ook kan ik de speler niet meer veilig verwijderen (wat eerst wel gewoon kon). Rechtsonder in naast de klok verschijnt niet het usb-pictogram en wanneer ik in de map 'Deze Computer' met de rechtermuisknop klik op het apparaat, wordt veilig verwijderen hier ook niet weergegeven.
Wat wel tevoorschijn komt is: Afbeeldingen importeren. Raar, terwijl er geen afbeeldingen op staan.
Toegevoegd na 6 dagen:
Twee keer gemarkeerd als Goeie vraag, dat wil dus zeggen dat er meerdere zijn die hier tegenaan lopen. Helaas alleen geen antwoord.. :(
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing